Menedzserek


A Blackburn Rovers menedzserei

Név Mikortól Meddig

Steve Kean 2010.12.22

Sam Allardyce 2008.12.17. 2010.12.13

Paul Ince 2008.06.22. 2008.12.16.

Mark Hughes 2004.09.14. 2008.06.04.

Graeme Souness 2000.03.14. 2004.09.06.

Brian Kidd 1998.12.04. 1999.11.03.

Roy Hodgson 1997.06.01. 1998.11.21.

Ray Harford 1995.06.25. 1996.10.25.

Kenny Dalglish 1991.10.12. 1995.06.25.

Don Mackay 1987.02.03. 1991.09.02.

Bobby Saxton 1981.05.31. 1986.12.30.

Howard Kendall 1979.06.01. 1981.05.31.

Jim Iley 1978.04.14. 1978.11.01.

John Pickering 1978.02.09. 1979.05.15.

Jim Smith 1975.06.20. 1978.03.12.

Gordon Lee 1974.01.14. 1975.06.12.

Ken Furphy 1971.08.04. 1973.12.05.

Johnny Carey 1970.10.21. 1971.06.08.

Eddie Quigley 1967.02.01. 1970.10.21.

Jack Marshall 1960.06.01. 1967.02.01.

Dally Duncan 1958.10.01. 1960.06.01.

Johnny Carey 1953.06.01. 1958.10.01.

Jackie Bestall 1949.06.01. 1953.05.31.

Jack Bruton 1947.12.01. 1949.05.31.

Will Scott 1947.04.01. 1947.12.10.

Eddie Hapgood 1944.06.01. 1947.02.28.

Bob Crompton 1938.04.01. 1941.03.31.

Reg Taylor 1936.10.01. 1938.04.01

Arthur Barritt 1931.02.01. 1936.04.30.

Bob Crompton 1926.12.01. 1931.02.01

Jack Carr 1922.02.01. 1926.12.01

WordPress Themes